Akcja edukacyjna dla dzieci

Łódzka Spółka Infrastrukturalna, w ramach programu edukacyjnego „Zatrzymaj krople deszczu”, przygotowała dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym plakat edukacyjny promujący ekologiczne sposoby wykorzystania deszczówki.

XX Kongres WOD-KAN-EKO w Kielcach

W dniach 7-8 listopada br. w Kielcach odbył się XX Kongres WOD-KAN-EKO, w którym uczestniczyła również Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o. 

Wyniki konkursu plastycznego „Zaprojektuj okładkę zeszytu do przyrody”

W dniu 19 lipca 2017 r. obyło się posiedzenie jury konkursu plastycznego dla dzieci „Zaprojektuj okładkę zeszytu do przyrody”. Na konkurs wpłynęło 31 prac. 4 prace nie spełniały wymogów formalnych – 3 z podłódzkich szkół, jedna wpłynęła po terminie. Do konkursu zakwalifikowało się 27 prac.

Cenna deszczówka – jak ją zatrzymać na działce?

W Dzienniku Łódzkim z dnia 15 kwietnia 2017 r. ukazał się przygotowany przez naszą spółkę poradnik dotyczący sposobów wykorzystania deszczówki na działkach, nie tylko rekreacyjnych, ale także mieszkalnych.

Warsztaty szkoleniowe dotyczące regulacji prawnych w zakresie nowego Prawa Wodnego oraz alternatywnych metod zagospodarowania wody deszczowej

6 kwietnia 2017 r. Łódzka Spółka Infrastrukturalna zorganizowała otwarte, bezpłatne warsztaty szkoleniowe dotyczące  kształtującego się nowego Prawa Wodnego, w tym kwestii związanych z  planowanym wprowadzeniem opłat za usługi wodne oraz możliwościami obniżenia kosztów poprzez zastosowanie alternatywnych metod zagospodarowania wód opadowych.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH